O nas

O nas

Jesteśmy niewielką firmą rodzinną działającą od 1991 roku. Naszym celem jest zbudowanie osiedla przyjaznego dla mieszkańców. Takiego, na jakim sami chcielibyśmy zamieszkać. Każdego klienta traktujemy z najwyższym szacunkiem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie konsultacji i pomocy w wyposażeniu i urządzeniu Państwa nowego domu, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Lokalizacja

Osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Wawer, zwanej płucami prawobrzeżnej Warszawy, z dala od zgiełku miasta , a jednocześnie zaledwie 12 km od centrum.

Inwestycja przy ul. Lebiodowej znajduje się w okolicach ulic Trakt Lubelski, Lucerny, Bronowska.

Bezpośrednie sąsiedztwo lasu sosnowego zachęca do spacerów i relaksu.

W okolicy wyłącznie niska zabudowa indywidualna. W pobliżu szkoła, sklepy, przystanek autobusowy oraz stacja PKP Anin.

Inwestycja

4 domy w zabudowie szeregowej 5 segmentowej, budowane w technologii tradycyjnej. Osiedle zamknięte z możliwością instalacji wewnętrznych ogrodzeń poszczególnych działek i domów. Wielkość działek od 190 – 350 m2.

Domy o dwóch kondygnacjach z poddaszem użytkowym do indywidualnej aranżacji.

Parter: o powierzchni 75 m2 składający się z salonu, kuchni, jadalni, łazienki, holu i garażu z pomieszczeniem gospodarczym. W salonie instalacja do kominka.

Piętro: o powierzchni 75 m2, w skład którego wchodzą 3 pokoje, w tym jeden z indywidualną łazienką, oraz łazienka i pomieszczenie gospodarcze.

Poddasze: o powierzchni użytkowej 38 m2 (pow. podłogi 75 m2) z wyprowadzonymi instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, CO i oknami dachowymi.

Domy dodatkowo wyposażone w instalację do ogrzewania kominkowego i instalację do odkurzacza centralnego

Cena uzależniona jest od wielkości działki i zakresu wykonanych robót umówionych z nabywcą.